Beyblade Star Academy

21 lutego, 2021 0 przez charizard
Spread the love

Drogi Blader ,

Zostałeś przyjęty do BSA, znanego również jako Beyblade Star Academy. Mamy nadzieję, że w naszej szkole będziesz się dobrze bawić i nauczysz się wielu nowych rzeczy, a także poznasz nowych ludzi. Na koniec witamy w Beyblade Star Academy.

~ Główny Aoi

Zasady:
1. Znasz Zasady Pokemcharms.
2. Przeklinanie jest dozwolone, ale należy je cenzurować.
3. Romans jest dozwolony, ale nie przesadzaj.
4. Możesz mieć maksymalnie dwa OC
5. Dołącz kanapki z bakłażanem , abym wiedział, że czytasz zasady.

Nazwa:
Wiek (10-16)
Płeć:
Wygląd:
Osobowość:
Backstory: (opcjonalnie)
Roomate: (do ustalenia później)
Inny:

Nazwa:
Typ: atak, obrona, wytrzymałość lub równowaga
Bit-Beast:
Wygląd Bey:

Nazwa: Nubis Xcelor
Wiek 15
Płeć męska
Wygląd:

https://picrew.me/image_maker/37328 (き ゃ ら め で 遊 ぼ う)
Osobowość: Nubis ma beztroski i wyluzowany charakter. Jego osobowość jest dodatkowo podkreślona przez jego ogólnie leniwy wyraz twarzy, powściągliwy sposób bycia, zrelaksowany głos i minimalistyczną postawę.
Backstory: (opcjonalnie)
Inne: Kanapki z bakłażanem …

Imię: Diamond Oretooth
Typ: Saldo
Bit-Beast: Duży tygrys szablozębny zbudowany ze skał i różnych minerałów.
Wygląd Bey: Koło jest ciemnoszare, z czterema srebrnymi kolcami na krawędziach, które mają kolory: fioletowy, jasnoniebieski, zielony, czerwony.
Ultimate Move: Superior Meteor Rain: Fala uderzeniowa jest wysyłana przez stadion, wysyłając jego fragmenty w górę. Sam Beyblade zostaje podniesiony, a także skały, a gdy kawałki rozpadają się na średniej wielkości kawałki, spadają. Wraz z opadaniem fragmentów spada również użytkownik, a wszystko to w kierunku przeciwnika.

To mój pierwszy wątek, więc heh, może nie być doskonały.Źródło https://pokecharms.com/threads/beyblade-star-academy.24441/